• Výrobci

  Spolupracujeme jen s osvědčenými dodavateli

  Díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli dokážeme pro FIOT vybírat pouze ty nejkvalitnější produkty, které vždy za provozu důkladně testujeme.

  Pro každou oblast nabízíme široké spektrum produktů. Níže naleznete seznam našich ověřených dodavatelů.

  Naši dodavatelé Ukaž oblast použití

Naši dodavatelé

Monnit

Monnit

Americká společnost Monnit Corporation je zaměřená na rozvíjející se trend bezdrátového připojení, monitorování a řízení strojů a jiných "věcí" v prostředí, kde žijeme. Vyrábí a prodává bezdrátová čidla pro měření teploty, vlhkosti, vibrací, aktivity, světla, napětí a dalších hodnot.

My vám dokážeme navrhnout nejvhodnější typy a varianty senzorů, jejich nejefektivnější rozmístění vzhledem k jejich účelu, nainstalujeme je a napojíme do systému.

Grid PTC

PTC

Společnost PTC je globálním poskytovatelem inovativních technologických platforem a řešení pro provoz a údržbu v oblasti internetu věcí. PTC je vlastníkem platformy ThingWorx.

Thingworx

Thingworx

Platforma ThingWorx je kompletní vertikální vývojová platforma určená pro rychlý vývoj kompletních IoT řešení. Vertikalita umožňuje tvorbu řešení odspoda (úplný začátek – senzor) nahoru (úplný konec – cloud, web aplikace, ERP systém). Výstup aplikací nabízí zákazníkům vizuálně poutavý přehled o jejich datech (i historických) a jejich správu.

Žádná jiná platforma nenabízí tak rozsáhlý ekosystém, tak široký rozsah konektivity na základní shop floor úrovni (kolik různých zařízení od různých společností lze do platformy integrovat) i na top floor úrovni (integrace do ERP systémů jako SAP, SalesForce a jiné).

Loxone

Loxone

Společnost Loxone přinesla revoluci do ovládání chytrých domů vyvinutím zeleného Miniserveru, díky čemuž obhájila přední příčky na trhu a patří k celosvětově nejrychleji se rozvíjejícím společnostem na poli chytrých domů. Od doby vzniku Loxone chytrého domu (2009) jich realizovali více než 33 000 a kladou si za cíl dostat jej stálým rozvojem a rozšiřováním na místo nejsilnějšího prodávaného systému na trhu.

Grid .Schildknecht

Schildknecht

Německá firma Schildknecht AG se věnuje vývoji zařízení pro bezdrátový rádiový přenos dat.

Nejvýznamějším produktem je modulární řada systémů DATAEAGLE pro přenos rádiový přenos dat systémů průmyslových sběrnic, jako je Profibus a Profisafe, Profinet, Modbus, CAN a Ethernet. Systém DATAEAGLE funguje nezávisle na druhu technologií rádiového přenosu, jako je například WLAN, Bluetooth, DECT, ZigBee a použité rádiové frekvence.

Grid eWON

eWON

Belgická firma eWON vyvíjí špičkové modemy a řešení pro vzdálenou správu průmyslových zařízení přes Internet.

Unikátní řešení vzdálené správy řídících systémů přes službu Talk2M využívají desetitisíce zákazníků po celém světě. Společnost FOXON s.r.o. zastupuje eWON v České republice.

Grid .Kepware

Kepware

Americká společnost Kepware patří v oblasti OPC aplikací mezi absolutní světovou špičku. Vyvíjí a prodává OPC Servery pro stovky druhů řídicích systémů PLC, OPC software nástroje pro redundanci OPC dat a další OPC aplikace.

Společnost FOXON s.r.o. zastupuje Kepware v České republice, Slovenské republice, Maďarsku, Ukrajině, Bulharsku, Rumunsku a Chorvatsku.

 

 • IOT

  Navštivte náš unikátní showroom FIOT

  Budovu, kde sídlíme, jsme proměnili v názornou ukázku využití moderních technologií. Můžete si u nás vyzkoušet ovládání světel pomocí mobilní aplikace nebo prostřednictvím vizualizace v počítači. Ve vnitřních prostorách firmy máme rozmístěna čidla pohybu, osvětlení a teploty. Vnější čidla kontrolují teplotu, hluk, relativní vlhkost, světelný tok, intenzitu osvětlení, atmosférický tlak a koncentrace CO, CO2, NO2, O3.

  Všechna naměřená data se zpracovávají do přehledných grafů a reportů, které máme na interním cloudovém portálu online kdykoliv a kdekoliv k dispozici.

  Domluvit návštěvu

Blog

Případové studie, novinky a články

IIoT není totéž jako Průmysl 4.0

IIoT není totéž jako Průmysl 4.0

V mnoha článcích se používají termíny Industrial Internet of Things (IIoT – průmyslový internet věcí) a Industry 4.0 / Průmysl 4.0, ale nejedná se o stejnou věc. A není to totéž ani v severní Americe ani v Evropě. Obě koncepce jsou užitečné a obě jsou pro průmysl přínosem. Jestliže pochopíte, jaké jsou jejich odlišnosti a jak spolu souvisejí, můžete vy i vaše firma profitovat z obou z nich. Co vám a vaší firmě tedy mohou přinést?

Číst více...

FIOT A BOSCH: Rozšířená realita v údržbě a vozíky, které nepotřebují řidiče

FIOT A BOSCH: Rozšířená realita v údržbě a vozíky, které nepotřebují řidiče

V aktuálním čísle časopisu MM spektrum vyšel článek o jednom z našich projektů FIOT ve společnosti Bosch. Přečtěte si, jak vypadá FIOT přímo ve výrobní praxi.

Pavel Marek, Jihlava. Foto: autor

Číst více...

Condition monitoring, aneb jak to vidíme ve firmě FOXON

Condition monitoring, aneb jak to vidíme ve firmě FOXON

Condition Monitoring (kondiční monitoring), neboli také monitorování stavu a kondice stroje je pojem, se kterým se v průmyslovém odvětví setkáváme stále častěji. Nejde však o pouhý pojem, ale také o možnost prodloužení životnosti...

Číst více...
A odkud FIOT pochází? Podívejte se...

VIDEO

Sledujte nás na sociálních sítích

FB
IG
YT
TW
IN

Buď v obraze a dostávej naše novinky vždy den předtím, než budou zveřejněny.

FIOT WHITE

FOXON s.r.o.
Česká 615/25
Liberec 25
463 12 Česká republika

Našli jste vše,
co jste hledali?

O projektu
Oblasti použití
Pilotní projekt
Blog

Zajímá vás také,
co nabízí FOXON?

Opravy dílů
E-shop
Bazar
Školení

Přední dodavatelé
produktů FIOT

Monnit
PTC
ThingWorx
Kepware